Shabaviz
کشور
ایران
شهر کیش
نام فارسی شباویز
تلفن +98-(76)-44444501_4
ایمیل
وب سایت http://
آدرس
جزیره کیش - بعد از بازار مرجان


هتل 2 ستاره شباویز کیش بصورت هتل آپارتمان می باشدو در مساحتی حدودا ۲۰۰۰۰ متر مربع  بنا گردیده است. مکان یابی اصلی این هتل در جنوب شرقی کیش و ابتدای جاده جهان در نزدیکی ساحل است.

از نظر اسکان نیز این هتل دارای اطاق ها ی مناسبی است که استراحت گاهی آرامش بخش و زیبا برای شما خواهد بود. این هتل در مجموع دارای ۹۲ اتاق و ۲۷۶ تخت خواب و امکاناتی رفاهی همچون  لابی ، لاندری ،پارکینگ ، رم سرویس ، کافی شاپ ،تلویزیون با گیرنده ماهواره ، صندوق امانات ، نماز خانه ، سیستم اعلام حریق ،تاکسی سرویس در داخل هتل می باشد.
برای رفاه شما مسافرین محترم کیش استقبال فرودگاهی هتل برقرار می باشد و از طرفی برای استراحت های عصرانه و صبح گاه می توانید از لابی  و فضای سبز  هتل استفاده کنید.

اتاق ها از امکانات مناسبی برخوردارند . این اتاق ها با ظرفیت دو ، سه ، چهار و پنج تخته می باشد که هیچکدام ظرفیت نفر اضافه را ندارد و تمامی آنها مجهز به وسایلی چون تلویزیون ، مبلمان ، تلفن ، یخچال ، سرویس ایرانی ، حمام و صبحانه رایگان می باشد.

فاصله این هتل تا فرودگاه حدودا ۱۱ کیلومتر و مدت زمان ۱۴ دقیقه با خودرو می باشد. پس می توانید به راحتی به پرواز هایتان برسید. از مزیت های این هتل می توان به نزدیک بودن به ساحل ( ۵ دقیقه پیاده ) و قیمت مناسب آن در مقایسه با دیگر هتل های جزیره اشاره کرد. هتل شباویز به دلیل ساختار چوبی سوئیت های آن فاقد لوله کشی گاز می باشد و امکان درست کردن غذا در اتاق های آن وجود ندارد.

 

 

مکان هتل بر روی نقشه